דף הבית > אחסון אתרים ג'ומלה

אחסון אתרים ג'ומלה


אודות ג'ומלה (Joomla):
ג'ומלה היא מערכת ניהול תוכן CMS), אשר מאפשרת לך לבנות אתרי אינטרנט ויישומים מקוונים רבי עוצמה. כמו כן, ג'ומלה מאוד נוחה לשימוש ומכילה אפשרויות רבות להרחבה. החשוב מכל, Joomla בנוייה על קוד פתוח וזמינה באופן חופשי לכולם.
תשתית ג'ומלה יכולה להכיל תוכן הכולל טקסט פשוט, תמונות, מוסיקה, וידאו, מסמכים, או כמעט כל דבר שאתה יכול לחשוב עליו. היתרון העיקרי של שימוש במערכת ניהול תוכן הוא שהיא דורשת כמעט שום מיומנות טכנית או ידע לנהל.
בנוסף לכך, קיימים אלפי תוספים ורכיבים נוספים עבור ג'ומלה שמאפשרים לעשות באתר כמעט הכל, לדוגמא: עורכי טקסטים, מערכות של תגוביות, לוחות שנה ואירועים, מילון מונחים, סטטיסטיקה מפורטת, מנהל הורדות והעלאות של קבצים, ניהול רשימות תפוצה, מנהלי טפסים, מנהלי גיבוי, מנהל הרשאות, פורומים, חנות אלקטרונית, רכיבים לתצוגת פלאש ווידאו, ועוד.
ג'ומלה תומכת בשימוש בתבניות עיצוב של האתר, כך שניתן לשנות את המראה של האתר בבחירת תבנית אחרת בלחיצת עכבר פשוטה. ניתן להוריד אלפי תבניות עיצוב בחינם. בנוסף, ניתן לבחור שדפים מסוימים באתר ישתמשו בתבניות שונות במקביל. ניתן לערוך תבניות, וקיימת אופציה שהגולש עצמו בעת הגלישה ישנה את פני האתר, באמצעות בחירה של תבנית מועדפת.אחסון ג'ומלה:
עקב הפפולריות הרבה של מערכת ג'ומלה, אנו בטק-ליד מספקים אחסון המותאם בדיוק לאתרים מסוג ג'ומלה.
אנו מספקים חבילות אחסון למערכת ג'ומלה הכוללות התקנה אוטמטית של המערכת ללא צורך בידע טכני.